Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: P010PL-L23W
Mám záujem o produktSéria Step ponúka závesné svietidlo s modulom LED. Smer osvetlenia smerom nahor a nadol. Svietidlo je k dispozícii v dvoch farbách biela a čierna.
| Značka: | MAYTONI |
| Šírka (cm): | 4 |
| Dĺžka (cm): | 91 |
| Výška (cm): | 20/100 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1350lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 23W |
| Materiál: | hliník |