Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: P010PL-L30B
Mám záujem o produktSéria Step ponúka závesné svietidlo s modulom LED. Smer osvetlenia smerom nahor a nadol. Svietidlo je k dispozícii v dvoch farbách biela a čierna.
| Značka: | MAYTONI |
| Šírka (cm): | 4 |
| Dĺžka (cm): | 118.5 |
| Výška (cm): | 100 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3000K |
| Teplota svetla: | 1750lm |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 30W |
| Materiál: | Hliník |