O nás

Naša spoločnosť sa už roky zaoberá distribúciou svetelnej techniky a osvetlenia. Zastupujeme talianskych a nemeckých výrobcov, pre ktorých pracujú poprední svetoví dizajnéri. Len skutočne výborne prepracovaný dizajn svietidiel nechá vyniknúť krásu celého interiéru.

Naše svietidlá Váš domov, kanceláriu, reprezentačný, či obchodný priestor nielen skrášlia, ale vnesú doň harmóniu, rovnováhu a pokoj.   Kvalitné osvetlenie sa stáva súčasťou každého moderného interiéru. Práve u nás si môžete vybrať zo skutočne širokého sortimentu to zaujímavé a mnohokrát “iné” osvetlenie. Zaujímavé materiály, design, spracovanie svietidiel a znalosti sú to, čo je vždy hlavnou prioritou výberu sortimentu svietidiel.

Vyberáme  pre Vás len to najkvalitnejšie na trhu s osvetlením. Svietidlá od nás majú vždy niečo naviac. Vybrať si môžete z priameho aj nepriameho osvetlenia, môžete sa rozhodnúť aj pre svietidlá, ktoré majú pocitový charakter, alebo praktické, moderné, retro. Pokiaľ hľadáte vždy niečo naviac, ste tu správne.

Spoločnosť Katria sa zaoberá dovozom a predajom moderných luxusných designových svietidiel. V našom obchodnom sortimente nájdete kvalitné svietidlá renomovaných zahraničných výrobcov. Svietidlá sú mnohokrát nadčasové a vysoko moderné. Materiály, z ktorých sú vyrobené, sú veľmi kvalitne spracované. Svietidlá ponúkajú unikátny design a vyčaria príjemnú atmosféru nielen vo Vašom domove, ale všade kde sa umiestnia. Katria ponúka moderné svietidlá so 100% zárukou originality a kvality. V našom sortimente nájdete stropné svietidlá, stojacie lampy, stolné lampy, závesné, nástenné, podlahové svietidlá, exteriérové osvetlenie, a mnoho iného.

Skúsenosti, mnohoročná prax a znalosť trhu v spojení s tými najlepšími výrobcami sú zárukou našej kvality a Vašej spokojnosti. Náši skúsení svetelní  technici Vám pomôžu pri výbere dizajnu i finančne vhodného riešenia.

Prečo MY?

Rýchla
podpora

Doručenie
zadarmo

Renomované
značky

Zľavy pre
zákazníkov