Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C6999-CL-45-W
Mám záujem o produktMaytoni C6999-CL-45-W interiérové moderné LED stropné svietidlo s nastaviteľným jasom a farebnou teplotou pomocou diaľkového ovládača. Séria Gloria ponúka rôzne priemery.
| Značka: | MAYTONI |
| Ďiaľkové: | áno |
| Šírka (cm): | 49.5 |
| Výška (cm): | 10.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3100lm |
| Teplota svetla: | 3000K 6000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 45W |
| Materiál: | Akryl |