Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C6999-CL-75-W
Mám záujem o produktMaytoni C6999-CL-75-W interiérové moderné LED stropné svietidlo s nastaviteľným jasom a farebnou teplotou diaľkového ovládača. Séria Gloria ponúka rôzne priemery.
Stmievateľné od 3000K do 6000K.
| Značka: | MAYTONI |
| Šírka (cm): | 77 |
| Výška (cm): | 12 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 4700lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 75W |
| Materiál: | Akryl |