Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: A-3571 47NI M
Mám záujem o produktKovové nástenné svietidlo s pevným ramenom zaisťujúcim nepriame svetlo a jedným nastaviteľným ramenom na čítanie zaisťujúcim priame svetlo. Integrovaná LED dióda a nezávislý spínač zapnutia/vypnutia žiarovky na čítanie.
Ideálne do spálne a na umiestnenie na čelo postele.
| Značka: | ESTILUZ |
| Dĺžka (cm): | 230V |
| Ochrana IP: | 44.2 |
| Svetelný výkon: | 20 |
| Teplota svetla: | 2700K+3000K |
| Farba: | 300lm+145lm |
| LED: | Nickel |
| Materiál: | 3W+1W |