Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: A-3570 26BLK
Mám záujem o produktKovové nástenné svietidlo CANUT v prevedení nickel s nastaviteľnými ramenami na čítanie zaisťujúcim priame svetlo. Integrovaná LED dióda a nezávislý spínač zapnutia/vypnutia žiarovky na čítanie.
Ideálne do spálne a na umiestnenie na čelo postele.
| Značka: | ESTILUZ |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Dĺžka (cm): | 35.3 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2x300 lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 2x3W |
| Materiál: | Kov |