Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C038WL-L3B3K
Mám záujem o produktMAYTONI MIRAX čierne technické nástenné svietidlo s otočným kĺbom. Doplnkové osvetlenie pre Váš interiér, vhodné nad posteľ, ako lampa na čítanie. Výška min 7 cm/ max 8.5 cm.
| Značka: | MAYTONI |
| Šírka (cm): | 7 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 150 lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | áno |
| Materiál: | Kov |