Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C039WL-L3W3K
Mám záujem o produktMAYTONI MIRAX C039WL-L3W3K technické nástenné svietidlo s otočným kĺbom. Doplnkové osvetlenie pre Váš interiér, vhodné nad posteľ, ako lampa na čítanie. Výška min 6.5cm/ max 8.5 cm.
| Značka: | MMAYTONI |
| Šírka (cm): | 6.3 cm |
| Dĺžka (cm): | 6.5 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 150lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | áno |
| Materiál: | KOV |