Minimalistická rada svietidiel MIB v severskom štýle, dokonalé smerovateľné svietidlo. Jednoduché, elegantné prevedenie pre moderne zariadený interiér ponúka aj verziu stropnú, stolnú, stojanovú. V ponuke v troch farebných prevedeniach. Tienidlo priemer 6 cm.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 1XGU0 max 8W |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 10 cm |
| Dĺžka (cm): | biely kábel 200 cm v balení |
| Výška (cm): | 20 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | kov |