Minimalistická rada svietidiel MIB v severskom štýle, dokonalé smerovateľné svietidlo. Jednoduché, elegantné prevedenie pre moderne zariadený interiér ponúka aj verziu stropnú, stolnú, stojanovú. V ponuke v troch farebných prevedeniach.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 1XGU10 max 8W |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 10 cm /projekcia 6 cm |
| Dĺžka (cm): | Šedý kábel 200 cm |
| Výška (cm): | 20 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | šedá |
| Materiál: | kov |