Minimalistická rada svietidiel MIB v severskom štýle, dokonalé smerovateľné stolné svietidlo. Jednoduché, elegantné prevedenie pre moderne zariadený interiér ponúka aj verziu nástennú, stropnú a stojanovú. V ponuke v troch farebných prevedeniach.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 1XGU10 max 8W |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | tienidlo 6 cm |
| Výška (cm): | 66 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | kov |