LED panel zapustený Svietidlo 18W 6500K štvorcové vyrobené z bieleho hliníka, difúzor je akryl. Moderný dizajn zápustných svetiel využijete v domácnosti i v kancelárii. Neslúžiť len ako doplnkové osvetlenie. Pri použití správneho počtu typu svietidiel a dobrého umiestnenia môžu byť použité aj ako hlavné osvetlenie. Stavebný otvor 25.8x25.8 cm.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 22.7 |
| Dĺžka (cm): | 22.7 |
| Výška (cm): | 3.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1560lm |
| Teplota svetla: | 6500K |
| Farba: | biela |
| LED: | LED chip Samsung 18W |
| Materiál: | hliník/akryl |