LED panel zapustený Svietidlo 6W 3000K kruhové vyrobené z bieleho hliníka, difúzor je akryl. Moderný dizajn zápustných svetiel využijete v domácnosti i v kancelárii. Neslúžiť len ako doplnkové osvetlenie. Pri použití správneho počtu typu svietidiel a dobrého umiestnenia môžu byť použité aj ako hlavné osvetlenie. Stavebný otvor 12.3x12.3 cm.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Šírka (cm): | 12 |
| Výška (cm): | 2.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 430 lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | Chip Samsung 6W |
| Materiál: | hliník/akryl |