Stropné svietidlo je nevyhnutnosťou v každej izbe. Slúži aj ako estetický prvok. Moderné prisadené svietidlo z kovu v bielej farbe vhpdné do akejkoľvek miestnosti.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 75 |
| Výška (cm): | 12.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3400lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 95W |
| Materiál: | kov/sklo |