Stropné svietidlo je nevyhnutnosťou v každej izbe. Slúži aj ako estetický prvok. Moderné prisadené svietidlo z kovu v bielej farbe vhpdné do akejkoľvek miestnosti. Kovová základňa doplnená skleneným difúzorom.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Šírka (cm): | 50 |
| Výška (cm): | 12.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1600 lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 45W |
| Materiál: | Kov |