Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: Cosima table lamp
Mám záujem o produktZava Cosima svojimi minimálnymi líniami načrtáva priestory. Je to opálová plexisklová trubica s dvoma koncami z mosadze alebo lakovaného kovu. Extrémne flexibilné svietidlo, ktoré stimuluje kreativitu dizajnéra: možno ho použiť samostatne, ale tiež umožňuje vytvárať prispôsobené kompozície na stenách alebo predstavovať scénické závesné riešenia, dokonca aj vo veľkých priestoroch.
V ponuke vo výške 140 cm alebo 190 cm.
Vyberte si ho vo farbe v akej potrebujete podľa RAL.
| Značka: | ZAVA |
| Výška (cm): | 58 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 342lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | brass |
| LED: | 23W |
| Materiál: | Pmma / brass / aluminium |