IDEAL LUX séria nástenných lineárnych led svietidiel FILO v ponuke v rôznej farbe /biela, brúsená mosadz, čierna/ a v rôznej dĺžke 115 cm alebo 75 cm. Základňa a rám z práškovo lakovaného alebo pokovovaného hliníka. 45° naklonený difúzor z matného opálového polykarbonátu.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 115 |
| Výška (cm): | 5.5 |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 2000lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | brass |
| LED: | 16W |
| Materiál: | aluminium |