Kovová rozeta a rám s povrchovou úpravou z brúsenej mosadze. Čierny PVC kábel. Opálový akrylový difúzor s transparentným akrylovým dekoratívnym prvkom s brúseným kryštálovým efektom.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 80 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 4300lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | brass |
| LED: | 42W |
| Materiál: | Kov/opal acryl |