Séria svietidiel PLANET. Základňa a centrálny reflexný disk z matného kovu. Saténový opálový polykarbonátový difúzor. Povrchové úpravy: biela, čierna.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1600lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 17W |
| Materiál: | kov/polykarbonát |