Séria svietidiel PLANET. Základňa a centrálny reflexný disk z matného kovu. Saténový opálový polykarbonátový difúzor. Povrchové úpravy: biela, čierna. On/Of
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 40 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2100lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 23W |
| Materiál: | kov/polykarbonát |