Závesné interiérové svietidlo vhodné nad stôl do obývačky, jedálne. Matný, lakovaný, kovový rám a stropná krytka s magnetickým uzáverom. Priehľadný PVC kábel. Centrálny biely trubicový difúzor. Lesklé biele a priehľadné dekoratívne prvky z fúkaného skla.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 14 |
| Dĺžka (cm): | 312.5 |
| Výška (cm): | 10.85 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 4550 lm |
| Teplota svetla: | 3000 K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 39W |