Závesné interiérové svietidlo vhodné nad stôl do obývačky, jedálne.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 28 |
| Dĺžka (cm): | 275.5 |
| Výška (cm): | 69 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3050 lm |
| Teplota svetla: | 3000 |
| Farba: | Biela |
| LED: | 27W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Závesné interiérové svietidlo vhodné nad stôl do obývačky, jedálne.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 28 |
| Dĺžka (cm): | 275.5 |
| Výška (cm): | 69 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 3050 lm |
| Teplota svetla: | 3000 |
| Farba: | Biela |
| LED: | 27W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov