Oja je ultratenká stropná lampa v modernom a jednoduchom dizajne s mnohými rôznymi aplikáciami. Okrúhle stropné svietidlo vyžaruje krásne a funkčné svetlo a má dokonca vysoký stupeň ochrany, IP54, vďaka čomu je lampa vhodná do vlhkých priestorov – napr. do kúpeľne alebo suterénu.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 42.4 |
| Výška (cm): | 2.3 |
| Ochrana IP: | 54 |
| Svetelný výkon: | 2100 lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 19W |
| Materiál: | Plast |