Oja je univerzálne použiteľné ultraploché stropné svietidlo s integrovanou funkciou LED a Moodmaker™, ktoré vám umožní stlmiť svetlo v troch krokoch pomocou bežného nástenného vypínača. Oja má príjemné teplé biele svetlo (2700 K), krásny efekt podsvietenia a veľmi dlhú životnosť 25 000 hodín.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 42.4 |
| Výška (cm): | 2.3 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2100 lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | Drevo |
| LED: | 22W |
| Materiál: | Plast |