Oja je ultratenké stropné svietidlo v modernom a jednoduchom dizajne s mnohými rôznymi aplikáciami. Okrúhle stropné svietidlo vyžaruje krásne a funkčné svetlo - pri montáži lampy si vyberte medzi 3000K a 4000K. Po zapnutí vytvára dekoratívny efekt podsvietenia.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 29.4 |
| Výška (cm): | 2.3 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1700 lm |
| Teplota svetla: | 3000/4000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 15W |
| Materiál: | Plast |