Nastaviteľné nástenné svietidlo s hliníkovou a kovovou konštrukciou. Schopnosť nasmerovať a ovládať vyžarovanie svetla vám umožňuje maximálne využiť kvality zdroja LED a zároveň sa vyhnúť nepríjemným javom oslnenia. Jednoduchá a elegantná línia vhodná pre klasické ale i moderné interiéry. Svetelný zdroj s technológiou COB LED zaručuje vysokú svetelnú účinnosť viac ako 2300lm pri 3000K pri spotrebe iba 13,8W. Navrhované povrchové úpravy sú biela a zlatá listová pre reflexné obrazovky a biela, čierna, zlatá a brúsený nikel pre nastaviteľnú časť.
V ponuke aj vo verzii 2700K a 4000K.
| Značka: | EGOLUCE |
| Šírka (cm): | 32 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2300lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 13.8W |
| Materiál: | Kov/ hliník |