LED stropné svietidlo-obsahuje integrované LED a 4-krokovú funkciu MoodMaker. Prepínajte medzi 4 rôznymi nastaveniami osvetlenia pomocou vypínača. Fallon je v ponuke v bielej, čiernej a v kombnácii s brúseným kovom.
| Značka: | NORDLUX |
| Šírka (cm): | 10 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 500lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 8.5W |
| Materiál: | Kov/Plast |