Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: T-3302S 71WH
Mám záujem o produktButton dekoratívne závesné led svietidlo ideálne pre obývaciu izbu, spáleň, jedáleň, recepciu, kuchynský ostrov, výškovo nastaviteľné. Seria Button je idálna pre vytváranie rôznych kompozícii.
| Značka: | ESTILUZ |
| Šírka (cm): | 14 |
| Výška (cm): | 200 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1073lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 10W |
| Materiál: | Hliník |