Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: T-3302S 26BLK
Mám záujem o produktESTILUZ Button T-3302S dekoratívne závesné led svietidlo ideálne pre obývaciu izbu, spáleň, jedáleň, recepciu, kuchynský ostrov, výškovo nastaviteľné. Seria Button je idálna pre vytváranie rôznych kompozícii.
| Značka: | ESTILUZ |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 14 |
| Výška (cm): | 20 |
| Ochrana IP: | 1073lm |
| Svetelný výkon: | 3000K |
| Teplota svetla: | čierna |
| Farba: | 10W |
| LED: | kov |
| Materiál: |