Interiérové tubusové svietidlá a osvetlenie určené nielen pre interiér chodba, obývačka, vstupná hala ale i pre kancelárie, chodby, verejné interiéry, administratívne budovy, predajné haly, a pod.
| Značka: | MAYTONI |
| Žiarovky: | 1XGU10 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 5.2cm |
| Výška (cm): | 10 cm |
| Svetelný výkon: | 20 |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Kov |