Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: MOD048CL-06G
Mám záujem o produktMAYTONI MOD048CL-06G moderné stropné svietidlo pre interiér obývačka, kuchyňa, jedáleň, vstupná chodba. Kovová základňa doplnená matným bielym sklom.
| Značka: | MAYTONI |
| Žiarovky: | 6XE14 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 115 cm |
| Výška (cm): | 35 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | Čierna/mosadz |
| Materiál: | Kov/sklo |