Technické zapustené bodové svietidlo z hliníka, vhodné na inštaláciu na stropy zo sadrokartónu s LED technológiou COB, dostupné vo farebnej teplote 3000 K. Vhodné pre interiér chodba, kuchyňa, obývačka, spáleň.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 8.4 |
| Dĺžka (cm): | 8.4 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 850lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Čierna |
| LED: | 11W |
| Materiál: | Kov |