Technické zapustené kruhové bodové svietidlo z hliníka , vhodné na inštaláciu na stropy zo sadrokartónu. Dostupné vo viacerých farrbách: matný chróm, matná biela, matná čierna, matné zlato. LED s technológiou COB, dostupné vo farebnej teplote 3000 K.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 8.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 850lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Bela/Čierna |
| LED: | 11W |
| Materiál: | kov |