Moderné jednoduché biele stolné interiérové LED svietidlo vhodné do jedálne, spálne, detskej izby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 15 |
| Výška (cm): | 46 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 430 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 5W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Moderné jednoduché biele stolné interiérové LED svietidlo vhodné do jedálne, spálne, detskej izby.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 15 |
| Výška (cm): | 46 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 430 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 5W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov