Moderné stojanové interiérové svietidlo LED s výkonom 17W a 1500 lumenov.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 20 |
| Dĺžka (cm): | 146.5 |
| Výška (cm): | 20 |
| Ochrana IP: | 1500 lm |
| Svetelný výkon: | Biela |
| Farba: | 17W |
| LED: | Kov/Sklo |
| Materiál: | Kov |
Moderné stojanové interiérové svietidlo LED s výkonom 17W a 1500 lumenov.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 20 |
| Dĺžka (cm): | 146.5 |
| Výška (cm): | 20 |
| Ochrana IP: | 1500 lm |
| Svetelný výkon: | Biela |
| Farba: | 17W |
| LED: | Kov/Sklo |
| Materiál: | Kov |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov