Moderné LED svietidlo pre interiér chodba, obývačka, kuchyňa, vstupná hala.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 55 |
| Dĺžka (cm): | 8 |
| Výška (cm): | 13.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2200 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 24W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Moderné LED svietidlo pre interiér chodba, obývačka, kuchyňa, vstupná hala.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 55 |
| Dĺžka (cm): | 8 |
| Výška (cm): | 13.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2200 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 24W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov