Moderné nástenné interiérové svietidlo LED v jednoduchom prevedení.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 10 |
| Dĺžka (cm): | 13.5 |
| Výška (cm): | 10 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 550 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 6W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Moderné nástenné interiérové svietidlo LED v jednoduchom prevedení.
| Značka: | IDEAL LUX |
| Šírka (cm): | 10 |
| Dĺžka (cm): | 13.5 |
| Výška (cm): | 10 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 550 lm |
| Farba: | Biela |
| LED: | 6W |
| Materiál: | Kov/Sklo |
Produkt bol úspešne pridaný do košíka.
Rýchla
podpora
Doručenie
zadarmo
Renomované
značky
Zľavy pre
zákazníkov