Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: P069PL-L35CH3K
Mám záujem o produktCollar kolekcia 3 typov závesných svetiel vyfukovaných zo skla: číre sklo s vertikálnymi dekoráciami, matné a tónované sklo s geometrickými dekoráciami. Výška sa nastavuje podľa dĺžky laniek.
| Značka: | MAYTONI |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 14.7 |
| Výška (cm): | min 69.3 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Chróm |
| LED: | 1600 lm |
| Materiál: | Sklo |