Séria Raito od Nordluxu elegantné opálové sklo do moderného interiéru s kovovým detailom vo farbe mosadz. Séria závesných, nástenných, stolných a stojanových svietidiel.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 3XE27 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 57 cm |
| Dĺžka (cm): | 300 cm kábel textil biely |
| Výška (cm): | 55 cm /sklo 20 cm |
| Ochrana IP: | 20 |
| Farba: | biela/mosadz |
| Materiál: | kov/ sklo opál |