Séria Raito od Nordluxu elegantné opálové sklo do moderného interiéru s kovovým detailom vo farbe mosadz. Séria závesných, nástenných, stolných a stojanových svietidiel.
| Značka: | NORDLUX |
| Žiarovky: | 1XE27 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 22.5 cm |
| Výška (cm): | 300 cm kábel textilný biely |
| Ochrana IP: | tienidlo 29.1 cm |
| Farba: | 20 |
| Materiál: | biela/ mosadz |