Nádherná séria svietidiel Leon ponúka stropnú alebo závesnú verziu, dokonale rozžiari interiér obývačky, jedálne, vstupnej hlay či pracovne.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 60 |
| Výška (cm): | 150 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 4650lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | zlatá |
| LED: | 65W |
| Materiál: | hliník/akryl |