Séria moderných interiérových svietidiel Leon v stropnej verzii s akrylovým LED difúzorom s priemerom 45 cm.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Šírka (cm): | 45 |
| Dĺžka (cm): | 63 |
| 5: | |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 2650lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | zlatá |
| LED: | 44W |
| Materiál: | hliník/akryl |