Vďaka nádhernej minimalistickej podobe je Nestor modernou a nadčasovou nástennou lampou. Lampa má integrovanú LED, ktorá má dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Okrem toho je možné lampu pripojiť paralelne k viacerým lampám, vďaka čomu je Nestor vysoko funkčný. Spoločnosť Nordlux ponúka 5-ročnú záruku na LED.
| Značka: | NORDLUX |
| Prevádzkové napätie (V): | 230 |
| Šírka (cm): | 14.7 |
| Výška (cm): | 22.1 |
| Ochrana IP: | 44 |
| Svetelný výkon: | 550lm |
| Teplota svetla: | 2700K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 8W |
| Materiál: | hliník/plast |