Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C815WL-L12W
Mám záujem o produktMaytoni C815-W-L12W dizajnové moderné lineárne nástenné svietidlo v bielom prevedení z kovu s integrovaným LED.
| Značka: | MAYTONI |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Dĺžka (cm): | 40.5 |
| Výška (cm): | 5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 1200lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 12W |
| Hĺbka (cm): | 10.5 |
| Materiál: | Kov |