Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C176-WL-01-6W-W White
Mám záujem o produktSeria svietidiel IOS ponúka kovové LED nástenné svietidlá v dvoch farebných prevedeniach, vjodné kdekoľvek v interiéry spálne, študentskej izby, vstupnje haly, chodby, obývačky.
| Značka: | MAYTONI |
| Dĺžka (cm): | 14 |
| Výška (cm): | 14 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 540lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| LED: | 9W |
| Hĺbka (cm): | 6.5 |
| Materiál: | kov |