Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: C191-WL-02-W
Mám záujem o produktTechnické osvetlenie, Nástenné sadrové svietidlá z kolekcie Parma zo značky Maytoni majú nespornú výhodu, ak chcete mať nenápadné svietidlo necháte ich vo výrobnej bielej farbe, ak nie jednoducho si ich premaľujete podľa vašich predstáv.
| Značka: | MAYTONI |
| Žiarovky: | 2xGU10 |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 8 |
| Výška (cm): | 20 |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Biela |
| LED: | 2x5W |
| Hĺbka (cm): | 10 |
| Materiál: | Sádra |