Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Doručenie: 10-14 dní
Kód produktu: MIR004WL-L12BZ
Mám záujem o produktOsvetlenie obrazové LED zo série Gleam s dĺžkou 55 cm kovová základňa doplnenená difúzorom. Dostupné v dvoch prevedeniach čierna B alebo bronzová BZ.
| Značka: | MAYTONI |
| Dĺžka (cm): | 55 |
| Výška (cm): | 11.5 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 800lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | Bronz |
| LED: | 12W |
| Hĺbka (cm): | 22.5 |
| Materiál: | Kov |