Séria Amadeo Vám ponúka nástennú verziu dvoch farebných prevedeniach, čiernej bielej a chrómovej farbe. Svietidlo pozostáva z kovovej konštrukcie v kombinácii s akrylovým krycím sklíčkom ktoré kryje žiarovku. Svietidlo má otočný kĺb, vypínač na základni ON/OF, nie je možné stmievať.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Prevádzkové napätie (V): | 230V |
| Šírka (cm): | 12 |
| Výška (cm): | 12 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 528lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | biela |
| Materiál: | kov/akryl difúzor |