Nástenné led svietidlo Nova Luce Sicily 7140181 v čiernej farbe vhodné ako doplnkové osvetlenie do spálne, obývačky, študentskej izby s vypínačom na základni ON/OF.
| Značka: | NOVA LUCE |
| Výška (cm): | 20 |
| Ochrana IP: | 20 |
| Svetelný výkon: | 190 lm |
| Teplota svetla: | 3000K |
| Farba: | čierna |
| LED: | 3W |
| Hĺbka (cm): | 27.5 |
| Materiál: | kov |